Facebook Fanbox 1.5.x.0

Pohlazení pro duši

PřihlášeníKdo je online

Právě připojeni - hostů: 4 

FL AddThis Modul
Modlitba k Srdci Ježíšovu za posvěcení kněží PDF Tisk Email
Napsal uživatel o.Marek   
Čtvrtek, 11 Červen 2015 20:28
AddThis Social Bookmark Button

Modlitba k Srdci Ježíšovu za posvěcení kněží.

Milující Srdce Ježíšovo, nakloň sluch k vroucí prosbě svého lidu za posvěcení jeho pastýřů. Srdce lásky, nauč je tebe milovat, jak si přeješ, učiň je svatými, čistými, pozornými a moudrými, učiň, aby byli „všechno všem“ podle tvého božského příkladu. Oni jsou strážci tvého svatého Těla a tvé Krve. Učiň je věrnými v této důležité službě! Dej jim nejvyšší úctu k tvému neposkvrněnému Tělu a prahnoucí žízeň po tvé přesvaté Krvi, aby, když okusí jejich sladkost, se posvěcovali, posilovali, očišťovali ve stravujícím ohni Božské lásky.

Nejdražší Ježíši, nezamítej naši pokornou prosbu ! Pohleď láskyplně na své kněze; naplň je vroucí horlivostí po obrácení hříšníků; zachovej bez poskvrny jejich posvěcené ruce, které se denně dotýkají tvého svatého Těla. Zachovej jim čisté srdce, povznesené nade vše pozemské, zpečetěné zářícím znamením tvého svatého kněžství. Žehnej jejich námahám, aby ti, kterým sloužili zde na zemi, byli jednou jejich radostí a slávou v nebi. Amen.

Eucharistické Srdce Ježíšovo, vzore kněžského srdce, dej nám svaté kněze ! Amen.

Modlitba k Panně Marii. Pamatuj, Maria, Matko Nejsvětějšího Srdce, že zmůžeš mnoho u svého Božského Syna. S důvěrou ve tvé zásluhy k tobě přicházím a prosím o pomoc a ochranu. Nebeská strážkyně pokladu Ježíšova Srdce, tohoto zdroje všech milostí, který můžeš jako přímluvkyně otevírat a vylévat z něho lásku, milosrdenství, světlo a spá-su na lidstvo. Prosím tě vroucně, abys mi udělila milost, o kterou tě prosím. Vím, že tě neprosím marně, poněvadž jsi Matkou Nejsvětějšího Srdce i Matkou mojí, Maria. Přijmi tedy milostivě mou prosbu a vyslyš mě. Amen.
 
Letní tábor Robinson Crusoe PDF Tisk Email
Napsal uživatel o.Marek   
Středa, 03 Červen 2015 12:04
AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Středa, 03 Červen 2015 12:17
 
Noc kostelů 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel o.Marek   
Pátek, 29 Květen 2015 08:31
AddThis Social Bookmark Button
 

Milí přátelé,v naší zemi jsou tisíce kostelů a kaplí, jejichž náhlé „zmizení“ by výrazně ovlivnilo tvář naší krajiny....

Posted by Římskokatolická farnost Malá Morávka a okolní on 29. květen 2015
Aktualizováno Pátek, 29 Květen 2015 08:32
 
Letní tábory 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel o.Marek   
Pátek, 27 Únor 2015 12:07
AddThis Social Bookmark Button

Od 1. března 2015 je možné posílat emailové předpřihlášky na letní tábory pořádané naší farností.

Pokud chcete rezervovat místo na táboře pro svoje dítě, napište nám v emailu jeho jméno, příjmení, rodné číslo dítěte a vybraný tábor (červencový, srpnový). Kapacita táborů je omezená - přeprihláška Vám zaručí místo. Přijetí předpřihlášky - rezervaci místa na daný tábor Vám emailem potvrdíme.

 

Tábory 2015

červencový: 8. - 18. července. Místo je tábořiště Stecovka v Mostech u Jablunkova. Nástup dětí bude kolem poledne ve středu 8.7. v Bruntále na vlakovém nádraží. Příjezd k večeru v sobotu 18.7.

srpnový: realizace zatím není jistá. Sledujte tuto stránku.

 

Podrobné informace budou koncem dubna nebo v květnu. V tomto termínu bude rovněž stanovena cena, která bude, vyjdou-li požádané dotace, výrazně nižší oproti loňskému roku.

Rovněž zjištujeme možnost on-line přihlašování.

Aktualizováno Středa, 03 Červen 2015 12:04
 
Výsledky Tříkrálové sbírky PDF Tisk Email
Napsal uživatel o.Marek   
Pátek, 16 Leden 2015 15:55
AddThis Social Bookmark Button
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další > Konec >>

Strana 12 z 19

Hledání na stránkách

Nejbližší události