Facebook Fanbox 1.5.x.0

Pohlazení pro duši

PřihlášeníKdo je online

Právě připojeni - hostů: 28 

FL AddThis Modul
DVD z tábora PDF Tisk Email
Napsal uživatel o.Marek   
Středa, 11 Září 2013 12:19
AddThis Social Bookmark Button
DVD s fotografiemi a videem z letošních letních táborů jsou již zpracovaná a učastníci letních tábotů si je mohou vyzvednout na faře, případně jim budou postupně předávána. Pokud by měl o DVD zájem někdo další, lze si ho doobjednat na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Video z prvního farního tábora na Stecovce lze také shlédnout na farním kanálu Youtube: http://www.youtube.com/user/farnostmm. Přidejte si nás do seznamu odebíraných kanálů. V budoucnu chceme postupně přidávat další videa.
Zmiňované video můžete přehrát kliknutím na tento odkaz.
Aktualizováno Středa, 11 Září 2013 12:32
 

Hledání na stránkách